BADANIA TERMOWIZYJNE

Firma AMB wykonuje badania termowizyjne dla branży budowlanej,  elektrycznej,  sanitarnej i innych branż, w których można wykorzystać pomiary za pomocą kamery termowizyjnej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem renomowanej firmy „Flir„- światowy lider w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży kamer termowizyjnych na całym świecie.

Jesteśmy w stanie precyzyjnie zweryfikować i wskazać miejsca, w których budynki „tracą” swoje ciepło (mostki cieplne), a co za tym idzie – pieniądze na ogrzewanie. Wykonamy analizę przed rozpoczęciem termomodernizacji budynku, a po wykonaniu ocieplenia sprawdzimy jakość prac.

Po wykonanych badaniach, sporządzany jest raport wraz ze sprawozdaniem, który może posłużyć jako dowód w ewentualnych sporach z wykonawcą!

Zadbamy o polepszenie Twojego komfortu cieplnego!

Zapraszamy do współpracy!
KAMERA TERMOWIZYJNA AMB
mgr inż. Mateusz Branewski
Tel: 514-278-804
@ mobile: kontakt.amb@gmail.com

 

 

Pomiary termowizyjne należą do bezinwazyjnych, bezdotykowych i nieszkodliwych dla otoczenia badań rozkładu temperatur na powierzchniach ścian, stropów, poddaszy, stolarki okiennej oraz wiele innych. Cechują się doskonałą precyzyjnością, szybkością uzyskania wniosków i najlepszym stosunkiem jakości wyników do ceny zleconego badania.

Pomożemy przed wykonaniem termomodernizacji budynku, a po wykonaniu ocieplenia sprawdzimy jakość wykonawstwa.

Masz poczucie dyskomfortu cieplnego w domu/mieszkaniu? -precyzyjnie zlokalizujemy straty ciepła oraz wskażemy, jak temu zaradzić.

Pojawił się grzyb w narożniku? dokładnie zbadamy klimat w Twoim domu oraz określimy, co jest przyczyną rozwoju pleśni/grzyba, przedstawimy specyfikację jak skutecznie usunąć przyczynę jego powstania.

Po wykonaniu pomiarów sporządzany jest raport oraz sprawozdanie z badań.

 

PRZEMYSŁ  ENERGETYKA  CIEPŁOWNICTWO  MEDYCYNA

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Jak to wygląda w budownictwie?

Badanie termowizyjne osiedli/domów wielorodzinnych
Elewacja budynku - lokalizacja strat ciepła
Elewacji budynku - ocena jakości wykonanych prac ocieplenia
Badanie przyziemia
Termowizja balkonu